Gif ēģiptes Reliģija Animācijas

ēģiptes Reliģija Gif jūsu datoram

Laipni lūdzam Gifmania
Sociālajos tīklos!

ēģiptes Reliģija Attēli

Ir 104 ēģiptes Reliģija GIF Gifmania.lv
Attēli un ēģiptes Reliģija Gif

Animētus attēlus ēģiptes Reliģija

ēģiptes Reliģija Gif

Šajā sadaļā jūs atradīsiet labāko ēģiptes Reliģija cijas ir nepieciešams dalīties ar sociālajiem tīkliem vai pielāgot savu prezentāciju vairāk jautrā veidā.Šī senā reliģija ir kopums ticējumu, kas bija senie ēģiptieši. Tā ir polytheistic reliģija, jo tā pielūdz daudz dažādiem dieviem. Tomēr valdīšanas Akhenaten laikā bija aizliegts pielūgt citu dievu izņemot Aten, saules dievs.

Bezmaksas attēli ēģiptes Reliģija

ēģiptes Reliģija

Ka ēģiptes Reliģija cijas var dalīties ar visiem sociālajiem tīkliem, un tādējādi padarīt jūsu sienas vairāk jautrības, jūs varat arī sūtīt katru animācijas gif kā pastkartes, mūsu sistēma nosūtīs gif personai, kuru vēlaties bez apmeklēt jebkuru lapu vairāk, do nezināt? mēģināt to, apmierināti Daudzi Ēģiptes dievi tiek attēlota ar cilvēka ķermeni un dzīvnieku galvas, Ra un Horus (Falcon-headed), Anubis (šakālis vada), Seth (vadītājs dzīvnieka) vai Tots (ibis galvām). Citi ir cilvēka galva, piemēram, Osiris, Amun, Isis un Maat.

Ar New Gif vieglāk ievietot gif no ēģiptes Reliģija uz jūsu emuāru vai kur, nezinot daudz, ar kodu, ko mēs sniedzam būs ļoti viegli. Senajā Ēģiptē, vadītāji bija faraonu. Šie Ēģiptes karaļi tika uzskatīti gandrīz dievišķo izcelsmi, un tāpēc to hieroglyphics pārstāv dažādas Ēģiptes dievību. Narmer bija pirmais faraons, kurš valdīja Ēģiptē gadā 3050 C. |. | | | Ir daudz raksturīgi simboli šo reliģiju. Par faraons simboli bija Heka (vai spriguļi, instruments, ko izmanto kā posta) un Nejej spieķi (darbinieki vai cukurniedru formas līkne), un Nemes (galvassega, kas faraonu valkāja ar savu vainagu).

Vai jums patīk ēģiptes Reliģija gifs?

ēģiptes Reliģija Animētus GIF attēlus pilnīgi bez maksas, ka jūs varat izmantot jūsu darbu, jūsu tīmekļa lapas, vai arī tur, kur vajag. Viss grafiskais materiāls dizaineri, jaunais Gifmania ir banka resursu dizainu. Populārākās ēkas, kas pieder pie Senā Ēģipte ir Ēģiptes tempļi, kas tika veltīti konkrētiem dieviem, un piramīdas, kas bija apbedījumu struktūras, kur faraonu tika aprakti ar savām mantām.

ēģiptes Reliģija grafikas , ja jums ir tīmekli ēģiptes Reliģija vai darba, ziņojumu vai jebkuru dokumentu nepieciešams mākslas darbā. Turklāt visi mūsu galerijā Jūs varat lejupielādēt kā GIF iepakojumā.